Palstojen jakoaikataulut

Hei Palstaviljelijät,

palstat ovat nyt varattavissa verkkokauppamme kautta. Jakoaikataulut ovat seuraavat.

Lahti:

Kerinkallion pelto (vanhat viljelijät)         La 23.4.2022 kello 9.00 – 10.30

Kerinkallion pelto (uudet viljelijät)           La 23.4.2022 kello 10.30 – 11.30

Riihitarhankadun pelto (vanhat viljelijät) La 23.4.2022 kello 12.00 – 13.30

Riihitarhankadun pelto (uudet viljelijät)      La 23.4.2022 kello 13.30 – 14.30

Jousiampumaradan pelto (vanhat viljelijät) La 23.4.2022 kello 15.00 –17.00

Jousiampumaradan pelto (uudet viljelijät)     La 23.4.2022 kello 17.00 – 18.00

Mukkulan kirkon viereinen pelto                        Su 24.4.2022 kello 11.00 – 11.45

Makarantien pelto                                                      Su 24.4.2022 kello 12.00 – 13.00

Selkätien pelto                                                             Su 24.4.2022 kello 13.30 – 14.30

Kyläkunnanraitin pelto                                            Su 24.4.2022 kello 15.00 – 16.00

Janakkala:

Turenki Pe 22.4.2022 kello 16.30 – 18.30

Tervakoski Pe 22.4.2022 kello 19.00 –

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voimme taata parhaimman käyttökokemuksen. Jatkamalla käyttöä hyväksyt ehdot. Lisä tietoa

Yksityisyyden suoja ja evästeiden käyttö helilehtila.fi sivustolla.

Eväste on pieni tekstitiedosto, jonka internet-selain tallentaa käyttäjän laitteelle. Evästeestä ei ole laitteelle minkäänlaista haittaa. Evästeitä käytetään verkkosivuilla mm. tiedon tekniseen välittämiseen ja palvelun käytön helpottamiseksi.

Palstaviljely.fi käyttää evästeitä mm. keräämään tilastoja kävijämääristä (Google Analytics). Tilastoista ei voi yksilöidä yksittäistä käyttäjää, vaan tiedot tallennetaan anonyymisti. Käyttäjä voi hyväksyä tai olla hyväksymättä evästeiden käytön internet-selaimensa asetuksista. Asetuksen muuttaminen riippuu käytössä olevasta internet-selaimesta. On huomioitava, että evästeiden poistaminen käytöstä voi aiheuttaa sen, että osa sivuston toiminnallisuudesta tai palveluista lakkaa toimimasta.

Voit lukea lisää evästeistä esimerkiksi viestintäviraston verkkosivustolta.

Lisätietoa selainkäyttöön perustuvasta verkkomainonnasta ja yksityisyydensuojasta verkossa: http://www.youronlinechoices.com/fi/

Lisätietoa Googlen evästeiden käytöstä (englanniksi): www.google.fi/policies/privacy/partners/ tai: (englanniksi) https://cookiesandyou.com/

Hyväksy